Apie mus

e-terminai.lt yra ekonomikos terminų žodynas lietuvių kalba. Svetainė apima tokias ekonomikos sritis kaip mikro ir makroekonomika, investicijos, finansai, buhalterija ir vadyba.

e-terminai.lt projektas sukurtas Tomo P ir Karolio P pastangomis. Tomas įdiegė techninę tinklapio platformą, kuri suteikė galimybę pateikti ekonomikos terminus lengvai prieinamu būdu.
Karolis sukūrė svetainės dizainą ir pateikė kokybišką tikslingą turinį, kuris nuolat papildomas siekiant įgyvendinti projekto misiją.

Misija: Išreikšti ekonomikos terminus lengvai suprantama kalba.

Vizija: Tapti labiausiai vartojamu ekonomikos terminų šaltiniu Lietuvoje.

e-terminai.lt idėja užgimė prieš keletą metų, kai pradėjome domėtis investicijomis ir verslo idėjomis. Dauguma ekonominių terminų ir išsireiškimų tekdavo ieškoti tarptautiniuose interneto šaltiniuose. Žinodami, kad esame ne vieninteliai, kuriems reikalingi ekonomikos terminų paaiškinimai ir jausdami, kad esame pakankamai kompetetingi įgyvendinti tokį projektą, nusprendėme sukurti e-terminai.lt žodyną.

Abudu turime tiek akademinius išsilavinimus, tiek ir susijusią darbo patirtį. Karolis priklauso CIMA profesionalių buhalterių čartijai Didžiojoje Britanijoje, bei turi vadybos ir e-komercijos bakalaurą igytą Lietuvoje. Karolis jau daugiau, kaip penkis metus dirba finansų ir verslo analizės srityje. Detalesnę informaciją galite rasti žemiau nurodytoje LinkedIn nuorodoje:

Karolio Linkedin profilis

Tomas yra įgijęs Kompiuterinės Fizikos bakalaurą ir jau apie dešimtmetį dirba ties įvairiais tinklapių projektais. Detalesnę informaciją apie Tomą rasite žemiau nurodytoje LinkedIn nuorodoje:

Tomo Linkedin profilis

Norėdami susisiekti su Karoliu ar Tomu, prašau rašykite elektroninį laiška šiuo adresu info@e-terminai.lt